TeSzedd!

Esztár idén is csatlakozott a TeSzedd! Önkéntesen a Tiszta Magyarországért meghirdetett mozgalomhoz.Gyülekező a József Attila Művelődési Ház előtt volt 10 órakor. 

Itt hallgatták meg az önkéntesek a munkavédelmi előírást, annak tudomásul vételét jelenléti ív aláírásával igazolták és átvették a zsákokat, kesztyűket. Az esős időjárás nem vette el a kedvünket, nagy lelkesedéssel indultunk megtisztítani a településünk utcáit és a külterületeket.Önkéntes résztvevőnek jeletkeztek az Önkormányzat, Irinyi Károly Általános Iskola, Epreskert Óvoda dolgozói és az Esztári Polgárőrség tagjai. Hat csapatott alkotva jártuk be az utcákat. Egyik szemünk sír, a másik nevet, mert sokkal szemetesebbnek gondoltuk a településünket. Ázva – fázva, de jó érzéssel a szívünkbe fejeztük be a napot. A tiszta utcákat látva elmondhatjuk : ZÖLD ESZTÁR.